054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


עבודות פיתוח

"פיתוחי חותם " מבצעת עבודות פיתוח שונות ומגוונות בכל רחבי הארץ.

בחברתנו מציעים שירותי עבודות פיתוח מגוונות כגון:

-סלילת כבישים
-סלילת אספלט
-בניית מדרכות
-חידוש חניונים
-ריצוף שבילים
ועוד...


בפיתוחי חותם תקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

המונח עבודות פיתוח מתייחס למגוון רחב של עבודות הכנה ותשתית הקשורות לענף הבנייה והשיפוצים. כך למשל, לפני הקמת בניין מגורים חדש או הקמת גינה יש מאין יש צורך בביצוע הכנות כדי ששטח העבודה יהיה מוכן תחילת העבודות ולא יהיה באזור העבודה שום דבר שעלול להפריע או לעכב את העבודות עצמן. בין עבודות אלה ניתן למצוא עבודות להכנת שטח או הנחת עפר, הבאת אדמה לצורך הקמת גינה או סילוק פסולת בניין מהריסות של מבנה קודם.

לשם ביצוע יעיל ומהיר של עבודות הפיתוח יש צורך בכלי עבודה מכניים הנדסיים (מחפרון, דחפור, טרקטור או שילוב של כל אלה), במכולות לפינוי אשפה ופסולת משטח העבודה וכמובן חשוב שיהיה ליווי צמוד של אנשי מקצוע מובילים הבקיאים בתחום של עבודות בנייה ובניין והנדסה אזרחית.

מי מבצע עבודות פיתוח?

חשוב מאד להבין שלעבודות הפיתוח ישנה חשיבות עצומה מפני שאם עבודות הבנייה או השיפוצים תתחלנה לפני שעבודות הפיתוח הסתיימו הבנייה כולה עלולה שלא להיות מושלמת ובמקרים מסוימים אפילו יהיה צורך לעצור באמצע את עבודות הבנייה כדי להשלים עבודות פיתוח שלא בוצעו כפי שצריך בהתחלה.

את המונח עבודות פיתוח ניתן גם לשמוע רבות במיזמים הקשורים להקמת שכונות מגורים חדשות ביוזמה ועידוד של הממשלה. חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ מציעה שירותים רבים הקשורים לעבודות פיתוח בסטנדרטים גבוהים המבוצעות על ידיד עובדים מנוסים ומיומנים הבקיאים ברזי המקצוע ויש להם ידע רחב בנושאים הקשורים לעבודות בנייה והכנה.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים