054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


שירותי בובקט

הבובקט נמנה על קבוצת כלי הרכב המכונים צמ"ה - ציוד מכני הנדסי ואפשר לראות אותו בכל אתר בנייה, בכל מקום שמבוצעות בו עבודות שיפוצים ובעיקר בכל אתר של עבודות חפירה או סלילת כבישים. מדובר בכלי רכב קטן יחסית אך בעל כוח ועוצמה רבים. המידות הקטנות של הבובקט מאפשרות לו לקחת חלק בעבודות עפר שונות גם במקומות קטנים וצרים, היכן שלא ניתן להכניס טרקטור או מחפרון בממדים רגילים. שירותי בובקט אם כך מוצעים בכל מצב שבו דרושות עבודות בנייה מכל סוג.


כל אדם או חברה יכולים להגיע למצב שבו הם יזדקקו לעבודות או שירותי בובקט - שיפוץ דירה, בנייה, עבודות של רשות מקומית הכוללות חפירה או הנחה של צינורות בגדלים שונים או מידות שונות ועוד. לבובקט יכול לבצע מגוון רחב של פעולות ולכן הוא פריט חובה בכל אתר עבודה או בנייה. הבובקט יכול לחפור תעלות, לסייע בהנחת צינורות או כבלים של תקשורת, מים וחשמל, ליישר שטח כהכנה לסלילת כביש ובזכות המידות הקטנות שלו הוא גם יכול לסייע בעבודות בתוך בנייני מגורים.


מתי מחפשים שירותי בובקט?

לא כל אחד יכול לנהוג בבובקט וכאשר מחפשים חברה המציעה שירותים של עבודות מסוג זה חשוב מאד לוודא שהעובדים שאמורים להפעיל את הבובקט, שהוא מכונה וכלי רכב לכל דבר ועניין, יהיו מנוסים, מורשים ומיומנים בעבודות מסוג זה. בדרך כלל בעבודות בנייה או חפירה שונות אין הרבה מקום לטעויות ולכן חשוב ביותר שהעבודה תהיה מדויקת, נכונה וכמובן גם מהירה ככל האפשר. על כל הקריטריונים האלה עונה חברת פיתוחי חותם תשתיות ופיתוח בע"מ, המציעה מגוון שירותי בובקט המתאימים לכל סוגי העבודות.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים