054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


פתרונות הצללה למוסדות

מוסדות רבים, ללא קשר בסוג או באופי התחום שהם עוסקים בו קשורים גם באזורים פנימיים וגם באזורים חיצוניים. למשל, חברה או ארגון שיש בהם מרפסת או חיצונית לרווחת העובדים, מסעדה המציע אזור חיצוני לשבת בו תחת כיפת השמיים או אפילו בתי חולים שיש בהם מדשאות לרווחת החולים והמבקרים שלהם. לשם כך דרוש מגוון של פתרונות הצללה למוסדות כדי להגן על השוהים בחוץ מפני קרני השמש החמות והיוקדות.


כאשר ישנו אזור חיצוני שהוא רחב ידיים ויש בו שטח רב, בדרך כלל רוצים בעלי המוסד להתקין סוג מסוים של פתרונות הצללה למוסדות על חלק מהשטח כדי לאפשר בחירה בין שהייה בשמש או בצל. כך כל אחד יכול לבחור מה הוא מעדיף ואין כפייה על אף אחד מהשוהים בחוץ. גם בחורף וגם בקיץ ישנם ימים שבהם נעים יותר או פחות לשהות בחוץ וכך ישנה אפשרות לכל אחד לבחור מה נעים לו יותר.


דוגמאות של פתרונות הצללה למוסדות

ישנם סוגים רבים של סוככים אשר מתאים להתקנה בתור פתרונות הצללה למוסדות. בין סוגים אלה ניתן למצוא סוגים שונים של פרגולות, סוככים הניתנים לסגירה או פתיחה על פי העונה הרלוונטית ומזג האוויר, שמשיות בעלות בסיס רחב וכבד ועוד. ישנם אביזרים רבים הקשורים לתחום של ריהוט גינה וחוץ אשר יכולים אף הם לשמש בתור פתרונות הצללה למוסדות וכך כל שנותר הוא לבחור את הסוג שהכי יתאים לכל צורך ולכל מוסד.

חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ הינה חברה מקצועית ומובילה בשוק שעם עובדיה ניתן להתייעץ ולקבל סיוע בתחום של אביזרי הצללה לכל שימוש ולכל מקום. כדאי להתייעץ בתחום זה עם אנשי מקצוע מומחים וכך לקבל את ההחלטה הנכונה.



לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים