054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


עבודות עפר

עבודות עפר הן שם כולל למגוון עבודות בניין ושיפוצים הכוללות גם שימוש נרחב בחול ועפר. חול ועפר מהווים את הבסיס של כל מגרש או שטח המיועדים לבנייה, לתעשייה או לחקלאות ולכן כדי לבצע עבודות עפר חשוב למצוא אנשי מקצוע אשר מומחים בתחום זה. מכון התקנים הגדר תקנות ספציפיות הקשורות לתחום של עבודות עפר ולכן כאשר לאדם מסוים נדרשות עבודות מסוג זה עליו לוודא שהוא מזמין לצורך כך איש מקצוע הבקיא בחוקים ובתקנות ויבצע את העבודה על פי דרישות החוק.


על מנת לבצע באופן מושלם וכפי הדרוש עבודות רבות הקשורות בעפר צריך להצטייד מבעוד מועד בכלי עבודה וכלי רכב הנדסיים. לא ניתן לבצע את העבודות האלה ללא משאית גדולה, טרקטור או דחפור מפני שבדרך כלל יש צורך בהעברה של כמויות חול ועפר עצומות ממקום אחד למקום אחר. במקרים מסוימים נדרשת פעולת הידוק וחיזוק החול ולשם כך יש צורך במכבש או כלי תחבורתי אחר.


מה עוד כוללות עבודות עפר?

עבודות אלה אינן רק עבודות של עפר וחול. כאשר יש צורך בהעברה ממקום למקום של סלעים גדולים, ערימות חצץ, יישור של שכבות אדמה בשטח שבו עובדים וגם סלילת כבישים ודרכים, התוויית שבילים ודרכי עפר - כל אלה נכללים תחת ההגדרה עבודות עפר. עבודות אלה יכולות להתבצע בקנה מידה גדול או קטן ויכולות להיות קשורות להקמת מחלף בצומת סואן של צירי תנועה ראשיים או בהקמת גינה ציבורית בלב שכונת מגורים. מכאן ניתן ללמוד אודות החשיבות העצומה של עבודות עפר בענף הבנייה ולהבין שללא עבודות אלה שום פרויקט אחר לא יהיה מושלם ומוכן כפי שצריך.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים