054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


עבודות מחפרון

מחפרון הוא כלי רכב הנמנה על קבוצת הציוד המכני ההנדסי וניתן לראות שימוש נחרב בו בכל עבודות של שיפוצים, בנייה או סלילת כבישים ושבילים. מחפרון מורכב בעצם משני כלים המאפשרים לו לבצע מגוון של עבודות מחפרון - יעה קדמי (המכונה כף) וכלי חפירה בחלקו האחורי. חברות רבות העוסקות בבנייה ושיפוצים משכירות או שוכרות שירותי מחפרון מפני שלא כל חברה מחזיקה כלי זה בצי כלי הרכב ההנדסיים שלה.


בזכות שני הכלים של המחפרון ניתן לבצע בעזרתו שלל עבודות של הריסה, פינוי, הזזה, בנייה או חפירה. זו גם הסיבה שתמיד אפשר לראות עבודות מחפרון בכל עיר, יישוב או כביש. המחפרון בעצם חוסך כלי עבודה שצריך להגיע לשטח ולכן גם מקצר את זמן העבודה. ברוב המקרים מדובר באזור שיהיה חסום לתנועה של כלי רכב או מעבר הולכי רגל וכל פרק זמן שאפשר יהיה לחסוך יהיה משמעותי ביותר.


מי מציע שירותי מחפרון?

חברות בנייה והנדסה רבות מציעות שירותים כמו עבודות מחפרון כמו למשל פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ. ישנם חברות שאין ברשותן את כלי העבודה ההנדסיים המתאימים לעבודות שעליהן לבצע ולכן הן מזמינות חברה אחרת לצורך ביצוע עבודות אלה. לעיתים מדובר בעבודות הכנה, תשתית, חפירה או כל עבודה אחרת הקשורה בשיפור התשתיות או עבודות בנייה ושיפוצים שונות.


כאשר יש צורך בביצוע עבודות מחפרון כדי לפנות אל חברה שזהו תחום עיסוקה והעובדים שלה יהיו מומחים בתחומם, מנוסים ומיומנים בעבודה עם כלי עבודה אלה וכמובן יראו לנגד עיניהם את הסיום המהיר ביותר לעבודות על מנת לאפשר לעוברים והשבים לחזור לשגרה כמה שיותר מהר ואת העבודות יבצעו תוך הפרעה מינימלית לשכנים ולתושבים.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים