054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


עבודות הריסה ופינוי

חברתינו מבצעת את כל עבודות ההריסה – בתים, מבנים ציבוריים, חדרי מגורים, ואף הריסות חלקיות בתוך מבנים קיימים ובכל תנאי גישה למבנה. כמו כן, על ידי מגוון המחפרונים שברשותינו, אנו יכולים להגיע לכל מקום ולבצע עבודת הריסה נקודתית ללא גרימת נזק לסביבת העבודה.

כל פינוי הפסולת באתר נעשה על ידי משאיות ומכלולת פינוי שברשותינו כך שאין צורך להמתין אף פעם לחברת פינוי שמגיעה בד"כ בזמנה הפינוי. עובדי חברתינו מגיעים תמיד לפינוי מכולות מיד שהן מתמלאות, דבר הנותן סביבת עבודה נעימה ומסודרת.

השלב הראשון בכל עבודת שיפוצים או בניין הוא ביצוע עבודות הריסה של המבנה הקיים על מנת לפנות את השטח ובכך לאפשר את תחילת העבודות החדשות. בדרך כלל מדובר בסדרה של עבודות הריסה ופינוי שתפקידן לפנות ולנקות את אזור העבודות ולהרחיק משם את כל השאריות והלכלוך כדי שאלה לא יפריעו לתחילת השלב הבא - העבודות עצמן של הבנייה או השיפוצים.


החברה שתבצע עבודות הריסה יכולה להיות אותה החברה שגם תשפץ או תבנה מחדש אך לעיתים כדאי להזמין דווקא חברה המתמחה בתחום של עבודות הריסה ופינוי ויהיו לה האישורים והרישיונות המתאימים לצורך סילוק והטמנת פסולת בניין כפי שדורש החוק. לא כל אחד יכול להשליך פסולת בניין באתרי הטמנה מוסדרים ולכן חשוב שהחברה שתבצע זאת תהיה מאושרת ומורשית לכך (כמו חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ).

מה חשוב לדעת על עבודות הריסה?

גם כאשר מתקיימות עבודות שיפוצים בתוך בית או דירה למגורים יש צורך לעיתים להרוס קיר אחד או יותר ולהרחיק מן המקום את הפסולת והשאריות. לשם כך דרושים מחפרונים המתאימים לשימוש בתוך דירת מגורים ולא כל חברה מחזיקה ברשותה כלי עבודה אלה. בנוסף, חשוב שחברה המבצעת עבודות הריסה ופינוי תהיה מצוידת במכולות לשם הפינוי על מנת שעובדי הבניין לא יצטרכו להמתין למכולה שתגיע ובכך גם יתבזבז זמן של הלקוח.

חברה פיתוחי חותם, תשתית ופיתוח בע"מ היא חברה המציעה עבודות הריסה ופינוי המתאימים לכל מקום ולכל סוג של הריסה. החברה פועלת על פי החוק ומחזיקה צי של מחפרונים מסוגים שונים וגדלים שונים כמו גם מכולות לפינוי מיידי ומהיר של פסולת הבניין המצטברת בעת עבודות ההריסה.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים