054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


עבודות אספלט

"פיתוח חותם" מיומנת בביצוע עבודות סלילה לרבות שטחי כורכר ומגרשי טניס. החברה מבצעת את כל עבודת הכנת השטח (מצעים, הידוק, הנחת צנרות, חשמל וביוב) לפני סלילת האספלט ניתן גם לקבל שירותי ביצוע וסימון לשטח.


אספלט הוא החומר הנפוץ בכל רחבי העולם לבנייה ויישור משטחים לשם מגוון עצום של שימושים. כמו שכולנו בוודאי יודעים את השימוש הנפוץ והמוכר ביותר של עבודות אספלט ניתן לראות בסלילת כבישים ודרכי גישה המיועדים הם לנסיעת מכוניות והן עבור הולכי רגל. ישנם כמה שלבים בתהליך של עבדות האספלט כמו למשל סילוק מפגעים שעלולים להפריע ליישור השכבה העליונה של האספלט, יישור השטח, יציקת האספלט ושיטוח שלו על ידי מכבש מתאים.


כאשר צריך לבצע עבודות אספלט אין מדובר אך ורק על הנחת האספלט עצמו ויישור שלו, אלא יש לא מעט עבודה מקדימה לפני כן, של בחינה מדוקדקת של תנאי ותוואי השטח על מנת להחליט איך יהיה הכי כדאי ונכון לבצע את היציקה והיישור של הדרך או הכביש החדשים. בנוסף לכך כדאי מאד לדעת כי עבודות אספלט מבוצעות במקומות רבים בלב שכונות מגורים, כמו למשל בשבילי גישה לחניונים של בנייני מגורים או בשבילי נסיעה או הליכה, צרים וקטנים ככל שיהיו.


מי מוסמך לבצע עבודות אספלט?

לא כל אדם או חברה יכולים ורשאים לבצע עבודות מסוג זה, בעיקר מהסיבה הפשוטה שחובה להיות מצוידים לשם כך בציוד מכני הנדסי כבד שלא נמצא ברשותה של כל חברה. לכן מומלץ לפנות מראש אל חברה אשר לעובדים שלה יש ניסיון רב ככל האפשר במגוון עבודות אספלט והם גם מורשים לנהוג במגוון כלי הרכב ההנדסיים הדרושים לשם השלמת המשימה.


תמיד כדאי לבקש המלצות וחוות דעת אודות חברה המציעה עבודות אספלט ולאחר שמתרשמים ממגוון עבודות ופרויקטים שהחברה ביצעה אפשר לקבל את ההחלטה ולבחור בחברה שתתאים בדיוק לפרויקט הבא - סלילת כביש, שביל חנייה או מדרכת אספלט.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים