054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


פיתוחי חותם - תשתיות ופיתוח בע"מ .
חברה בעלת ותק רב, מתמחה בעבודות פיתוח ותשתיות .
מספקת מענה של 24 שעות ביממה .

מתחייבים לביצוע עבודה בזמנים הקצרים ביותר שניתן להשיג היום בשוק!

חברת פיתוחי חותם מספקת את כל חומרי הבניין/ צנרת / גינון לשטח במחירי השוק.
חברת פיתוחי חותם מבצעת עבודות חפירת מרתפים עם הציוד המתקדם ביותר 
תוך כדי תכנון נכון וקבלת כל האישורים וההיתרים הנדרשים לביצוע העבודה.

בדיקת הקרקע, קידוח נסיון בשטח, בדיקת יסודות הבית, עבודות איטום חיצוניות .

חפירת מרתפים

בשנים האחרונות הולך ותופס תאוצה רבה תחום חדש בענף הבנייה והשיפוצים והוא חפירת מרתפים, כלומר בנייה של מרתף חדש יש מאין בבניין מגורים משותף או בית פרטי. מצד אחד כל בניין אשר מוקם חייב שיהיה בו מרתף אך עצם קיומו של בניין לא מונע מחפירת מרתף נוסף או מהגדלת שטח המרתף הקיים. במילים אחרות ניתן להסביר שהמרתף הקיים בבניין יכול לעבור שינויים מהותיים ולהתאים הרבה יותר לדיירים של הבניין וניתן לבצע עבודות חפירה כדי לבצע בו שינויים.


ישנם ברחבי הארץ לא מעט בנייני מגורים אשר נבנו לפני כמה עשרות שנים. בניינים ישנים במיוחד נבנו ללא מרתף ובמידה ויפרוץ בארץ מצב חירום שיסכן את האוכלוסייה - מי שגר באותו הבניין יהיה חשוף לסיכונים ולא יהיה מוגן. לבניינים אלה מתאימה האפשרות של חפירת מרתפים ובכל להוסיף מרתף לבניין בזמן שהבניין עומד על תילו, אך בצורה בטוחה שלא תסכן את הדיירים במהלך עבודות החפירה.


כיצד מתבצעת חפירת מרתפים?

כאשר מעוניינים לבנות מרתף בבניין קיים צריך להקדיש לא מעט זמן ומחשבה לתכנון נכון של העבודות. חשוב מאד לקבל את התכניות והשרטוטים של שלד הבניין על מנת שיהיה קל יותר ונכון לתכנן את המרתף מבלי לפגוע בעמודי תווך שעליהם נסמכות כל קומות הבניין. חפירת מרתפים צריכה להתבצע על ידי חברה המיומנת בעבודה זו ויש לה ולעובדים שלה ניסיון רב בכך, מפני שלא מדובר בעבודת בנייה או חפירה שגרתית אלא מיוחדת ואפילו מסוכנת הרבה יותר.


חפירת מרתפים צריכה להתבצע על ידי כלי עבודה הנדסיים כבדים צרים וארוכים ולא רחבים מדי על מנת להגיע בדיוק למקומות שצריך מבלי לפגוע בשלד הבניין.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים