054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


השכרת מכולות פינוי

כל מי שקשור בדרך כלשהי לענף הבניין והשיפוצים יודע שכאשר במקום מסוים מצטברת פסולת בניין כתוצאה מהריסת מבנה חובה על פי החוק להציב במקום מכולה על מנת לרכב בה את כל הפסולת. לאחר שהעבודות מסתיימות יש להרחיק את הפסולת אל אתר הטמנה מורשה ומוסדר על ידי חברה המורשית בעצמה לבצע פעולה זו. לשם כך יש צורך להזמין שירות של השכרת מכולות פינוי כפי שנדרש על ידי החוק במדינה.


מכיוון שלא כל חברות הבנייה המבצעות פעולות של הריסה ובנייה מחזיקות ברשותן מכולות המתאימות לפינוי, עליהן למצוא שירות של השכרת מכולות כאשר מתחיל שלב העבודות וכך לאורך כל תקופת העבודה תהיה ממוקמת מכולה בצמוד לאתר העבודה באופן שיהיה נוח לרכז בתוכה את כל הפסולת שאין בה שימוש. זוהי גם דרישת החוק, שכן פסולת בניין עלולה להיות מסוכנת לתושבים או לעוברים ושבים וחובה לוודא שכל דבר שאין בו שימוש לא יגיע בטעות אל ידיים לא נכונות.


איך לבחור חברה המציעה השכרת מכולות פינוי?

הדבר החשוב ביותר שצריך לברר ולוודא כאשר דרוש שירות של השכרת מכולות הוא הרישיון של החברה גם להציב את המכולה באתר העבודות וגם לעשות בה שימוש לצורך פינוי פסולת הבניין מאתר העבודה אל אתר הטמנה חוקי, מוסדר ומורשה. החוק בנושא זה ברור מאד וחברה שמפנה פסולת בניין ללא היתר לכך עלולה לספוג קנס כבד.


חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ היא חברה מאושרת ומורשית גם להציע שירותים של השכרת מכולות פינוי וגם לפנות פסולת בניין מאתרי העבודה אל אתרי ההטמנה. עובדי החברה מנוסים, מיומנים ומקצועיים ויודעים בדיוק כיצד לבצע את העבודה לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח.



לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים