054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


הנחת קווי ביוב וחפירת תעלות

חברתינו מבצעת את כל סוגי החפירה ומתמחה בהנחת קווי צנרת מכל הסוגים גם בתנאי שטח "קשים", הן בהנחת קווי תשתית והן בהנחת צנרת ביוב. באמצעות מחפרונים / מיני מחפרונים בכל הגדלים ובעזרת עובדים מיומנים אנו מבצעים עבודות חפירה מדוייקות לכל עומק ומטרה. ברשותינו כל סוגי הצנרת ואנו מספקים את הצנרת הנדרשת לאתר לאחר מדידות קפדניות וללא "נפל" בחומר. 

כמו כן, מועסק בחברה יועץ אינסטלציה מומחה והשירות ניתן בחינם כחלק מהעבודה / הצעת מחיר.

משימה של חפירת תעלות היא מסוג המשימות המתרחשות על בסיס קבוע בכל עיר או יישוב. תמיד יש צורך לבצע הנחת קווי ביוב, לפתח תשתיות או להחליף צנרת ישנה בחדשה, מה שדורש לא מעט ארגונים לוגיסטיים אפילו בטרם תתחלנה עבודות החפירה עצמן. עבודות אלה מבוצעות בדרך כלל מטעם הרשות המקומית במסגרת השירות לתושב ולאזרח, על מנת שלאלה שגרים בקרבת מקום תהיינה תשתיות טובות יותר ואיכות חיים גבוהה ככל האפשר.

עבודות של חפירת תעלות חייבות להתבצע תוך תכנון קפדני וליווי של אנשי מקצוע הקשורים לתחומי ההנדסה האזרחית כמו מומחה אינסטלציה, אדריכל ערים או מהנדס עירוני. כאשר מבצעים הנחת קווי ביוב למשל, חשוב מאד לבדוק בטרם העבודה היכן אפשר ומותר לחפור על מנת שלא לפגוע בכבלים של חשמל, לוויין או תקשורת ולשם כך צריך להיעזר בידע והמומחיות של מהנדסים מקצועיים.

מהו התהליך של חפירת תעלות?

לאחר שכל העבודה התיאורטית התבצעה על ידי מומחים בהנדסה זה הזמן לצאת אל השטח. יש לבחור לשם כך חברה המעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים בעבודות של הנחת קווי ביוב וכאלה המחזיקים ברישיונות נהיגה לכלי הרכב ההנדסיים שתם מבוצעות העבודות - טרקטור, דחפור ומכבש. הרחוב או אזור העבודות ייחסם לתנועת כלי רכב והולכי רגל, תבוצע מדידה של התעלות וסימון החפירה והחפירה הלכה למעשה תצא לפועל.

חפירת עלות מבוצעת על ידי דחפור בסיוע עובד העומד בסמוך לכלי הרכב על מנת לסייע לנהג ולכוון אותו אל המיקום הנכון. בסיום החפירה תתבצע הנחת קווי ביוב באופן ידני או על ידי כלי עבודה מקצועיים. חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ היא חברה מקצועית המתאימה לביצוע עבודות מסוג זה.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים