054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


אספקת חומרי בניין

עבודות בנייה ושיפוצים דורשות כמות עצומה של חומרי בניין מסוגים שונים - בטון, מלט, דבק, סיליקון ואפילו כמות גדולה מאד של חול. לשם כך צריך למצוא ספק או חברה ספקית שדרכם אפשר להזמין אספקת חומרי בניין שיהיו גם באיכות טובה, גם בכמויות גדולות וגם המחיר יהיה נוח ומשתלם. כל עבודת בניין או שיפוצים דורשת הצטיידות מראש בחומרי בניין בכמות שתספיק לכל אורך העבודה ולכן כדאי מראש להזמין כמות גדולה כדי לא להיתקע בזמן העבודה ללא יכולת להמשיך.


אספקת חומרי בניין כוללת בדרך כלל גם את כלי העבודה שיש צורך לעשות בהם שימוש - מברשות, פטישים, ברגים ומברגים וגם משטחי עבודה שונים, כמו דליים גדולים לערבוב מלט ומים, מכלים לדילול או ערבוב צבע לקירות ועוד. את כל אלה צריכה ספקית חומרי הבניין לספק וכמובן שכל הפריטים צריכים אף הם להיות איכותיים, עמידים וכאלה שניתן לבצע בהם עבודה רבה במשך תקופת זמן ארוכה מבלי להחליף אותם.


איך לבחור את חברה של אספקת חומרי בניין?

כפי שהוזכר - שלושה משתנים משפיעים על הבחירה של החברה שתספק את חומרי הבניין לעבודות - איכות ועמידות החומרים, המחיר שיש לשלם תמורת אספקת חומרי בניין וכמובן שגם השירות והתמיכה שהחברה תספק ללקוחות לאחר שירכשו ממנה את הציוד ואפילו אחרי שתסתיים עבודת הבנייה. חברה זו תיתן בעצם מענה שלם ומושלם לכל תהליך העבודה - החל משלב הבנייה או השיפוץ ועד סיום העבודה ועזיבת עובדי הבניין את המקום.


חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ הינה חברה המציעה שירות של אספקת חומרי בניין במחיר משתלם, שירות ואחריות וכמובן חומרים באיכות גבוהה.לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים