054-2528555 
077-5004951 
נחל אלכסנדר 20, צור יצחק 


איטום מקלטים

אחד מעקרונות ההנדסה האזרחית הידוע והמוכר בתחום הבניין קובע כי מרתפים, מקלטים או מבנים תת קרקעיים (כמו יחידות דיור או חניונים) עלולים להיפגע מרטיבות המצויה בשכבות הפנימיות והתחתונות של הקרקע ובעקבות רטיבות זו עלול להצטבר עובש שיפגע בתשתית המבנה כולו. לשם כך יש לבצע פעולה המכונה איטום מקלטים והכוונה היא אכן איטום מפני רטיבות וחדירות מים אל תוך המבנה פנימה.


כאשר נבנה בניין חדש או שמבוצע תהליך של שיפוץ ביחידת דיור הממוקמת במרצף - עבודה של איטום מקלטים חייבת להיות כלולה בעבודות ואין להזניח אותה או לוותר עליה. במידה ולא יתבצע איטום זה עלולים לחדור מים אל המבנה שגם עלולים להרוס פריטי ריהוט או חפצים שונים שיבואו עמם במגע וגם ליצור עובש על הקירות ובחיבורי הקירות עם הרצפה. כאשר מדובר על מבנה תת קרקעי האי שקשה מאד יהיה להרחיק את המים ולכן פעולת האיטום חשובה מאין כמוה.


כיצד מתבצע איטום מקלטים?

כיום ניתן לבצע את האיטום באמצעות התזה או מריחה וחשוב מאד שבתהליך יהיה מעורב איש מקצוע שיידע להגיע אל המבנה המדובר, לראות דרך העיניים המקצועיות שלו מה דרוש לעשות ויחליט באילו חומרי ובאיזו טכניקה כדאי לעבוד.


חברת פיתוחי חותם, תשתיות ופיתוח בע"מ הינה חברה המציעה שירותים של איטום מקלטים ומבטיחה תוצאות מעולות שנותנות ללקוח בדיוק את המענה שהוא מחפש. החברה עובדת עם אנשי מקצוע מומחים בתחומם ובאמצעות חומרי עבודה שונים המותאמים לכל מקום ולכל מבנה תת קרקעי.
לא נמצאו תמונות

צור קשר

למידע נוסף התקשרו
054-2528555
או השאירו פרטים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים